אינדקס המרפאות לטיפולי שיער והשתלות שיער בארץ ובחו״ל הצטרפו אלינו

נמצאו 6 מרפאות ורופאים בתחום.

מעוניינים לעבור השתלת שיער ולא בטוחים האם לטוס או לבצע השתלת שיער בארץ? יש לנו המלצות בשבילכם למרפאות להשתלת שיער בארץ ובחו׳׳ל שבהן הצוות המקצועי יספק לכם בדיוק את השירות שאתם מעוניינים בו.

השתלת שיער בישראל או בחו׳׳ל:

אז אחרי שקראתם את המדריך המקיף להשתלת שיער והחלטתם שאתם רוצים לעבור את הטיפול בעצמכם, ודאי תשמחו לדעת שיש לכם שתי אפשרויות, לעבור השתלת שיער בישראל, או לארגן לעצמכם גיחה קטנה לחו. לשתי האופציות יש יתרונות וחסרונות:

השתלת שיער בישראל:

  • קרבה פיזית למקום המגורים – השתלת שיער בארץ מתאימה מאוד לאנשים שלא רוצים להתפשר על איכות הטיפול, אך לא מעוניינים להוציא עוד כמה אלפי שקלים על הטיסה לחו"ל, על הלינה ועל ההוצאות הנוספות הכרוכות בטיול כזה. המרפאות להשתלת שיער בארץ נמצאות בכמה ערים מרכזיות, כך שלא תצטרכו לנסוע הרבה ותוכלו לחזור הביתה עוד באותו היום.
  • מתאים למי שאינו יכול לצאת מן הארץ – אנשי ביטחון המנועים מיציאה מהארץ, ובפרט מנועים מכניסה לטורקיה בשל ענייני ביטחון, יכולים אף הם לעבור השתלות שיער בארץ שהן איכותיות לא פחות מאלו הניתנות בטורקיה ובמקומות אחרים בחו"ל.
  • הכשרת הרופאים – הכשרתם של הרופאים הישראליים המתמחים בהשתלת שיער אינה טובה פחות מזו של המטפלים שבחו"ל. הרופאים עומדים באותם התקנים הבין לאומיים, משתמשים באותו הסוג של הציוד הנדרש לכל טיפול ועוקבים אחר סטנדרט הטיפול המחמיר ביותר שאחריו עוקבים המטפלים בכל העולם. יתר על כן, הרופאים הישראליים למדו גם הם בחו"ל לצד הקולגות מהמדינות האחרות, ובמקום להישאר שם ולהצטרף לקליניקה קיימת או להקים אחת משלהם, הם החליטו לחזור לכאן ולתת טיפולי השתלת שיער בישראל.

השתלה בחו׳׳ל:

  • מחירים אטרקטיביים יותר – יוקר המחיה בישראל בא לידי ביטוי גם בתחומים הרפואיים והקוסמטיים ובהם גם השתלות שיער. המרפאות להשתלות שיער בישראל צריכות להתמודד עם עלויות השכירות, כוח האדם והציוד הגבוהות, ומי שמשלם את החשבון הם הצרכנים. לעומת זאת, במדינות רבות בחו"ל בהן המחירים זולים יותר, גם השתלות השיער הן זולות יותר, ועשויות להיות נמוכים ב-50% ממחירן בישראל, גם אם כוללים במחיר את הטיסות והמלון, עדיין לא מגיעים למחירים של הארץ.
  • ניסיון ומקצועיות של הרופאים והצוותים – אם בוחנים את המקצועיות על סמך הניסיון, אין ספק שהרופאים במרפאות בחו"ל, ובעיקר במרפאות הפועלות במדינות שנחשבות כמעצמות להשתלות שיער, כמו טורקיה או יוון למשל, (במידה כזו או אחרת) טיפלו בהרבה יותר ראשים וצברו הרבה יותר "שעות השתלה" מאשר עמיתיהם הישראלים וזו רק בשל העובדה שאנחנו נמצאים כעת בשלב הצמיחה המחודשת והראשונית של התחום בארץ.

האם הנתון הזה אומר בהכרח שהם טובים יותר? לא בהכרח. אך אם הניסיון הוא מדד, אז כרופאים שעובדים במרפאות המשרתות אנשים מכל רחבי העולם, יש להם אפשרות לצבור הרבה יותר ניסיון.

מחירים – אולי הגורם הכי משמעותי בקבלת ההחלטה

החלום להשתלת שיער קרוב מתמיד, אבל יש עוד שאלה אחת שעדיין לא נענתה – כמה עולה כל התענוג הזה?

התשובה לשאלה הזאת לא פשוטה, אבל רק כי זה תלוי במצב האישי שלכם. אדם שצריך להעביר זקיקים לאזור קרחת קטן יותר לא ישלם את אותו הסכום שמישהו בעל קרחת כפולה בגודלה ישלם. המחיר של ההשתלה תלוי בשיטה שבה משתמשים, שהרי לכל שיטה יש מכשור שונה ודרישות ידע שונות של הצוות המטפל, בכמות הזקיקים שאותם מעבירים במהלך הטיפול ובעוד קריטריונים כמו טיפולים משלימים. זה אומר שהטיפול יכול לעלות 8,000 ש"ח, אבל הוא גם יכול באותה מידה לעלות 13,000 ש"ח או יותר.

מעוניינים לנסות למצוא טווח תיאורטי לעלות הטיפול שתעברו? בואו לקרוא את המידע המלא על מחירי השתלת שיער בארץ ובחו׳׳ל באתר המושתלים.

לסיום

יש לא מעט אנשים שאינם יכולים לטוס לחו"ל כדי לעבור השתלת שיער ולכן הם מעדיפים לבצע את ההשתלה בישראל, אבל בסוף כמו לכל דבר בחיים, לצד היתרונות יש גם חסרונות ולכן ההחלטה אף פעם אינה חד משמעית, לכן יש לדאוג שאתם מבצעים את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם לאחר מחקר שביצעתם בעצמכם. לא משנה אם תבחרו לעבור את השתלת השיער שלכם בארץ או בחו׳׳ל, באתר המושתלים תוכלו למצוא את כל המידע שאתם צריכים על הקליניקות המקצועיות ביותר להשתלת שיער, שבדקנו בעצמנו והמלצנו לכם עליהן בעמוד זה.

 

בחירה מעולה!
מעוניינים שנחזור אליכם?
שם מלא*
טלפון*
מאשר/ת את העברת הפרטים לקליניקה הנבחרת.