איילת גייר

ישראל, טורקיה, יוון, אלבניה, גאורגיה
איילת גייר - החברה הבינלאומית להשתלות שיער
מעוניינים שהקליניקה תיצור איתכם קשר?

חברת איילת גייר שמה לה למטרה את הגשמת חלומם של אלפי גברים ונשים לשיער מלא טבעי ובריא, תוך הקפדה על מקצוענות בביצוע ההשתלה – ללא פשרות בכול אחת מנקודות הביצוע שלנו על הגלובוס, על שירות ללא פשרות, לרבות תמיכה וליווי צמוד  24/7  – כל צוות החברה עומד וזמין לשירות הלקוחות שלנו.

כל הפעילות שלנו בארץ ובעולם מלווה בפיקוח רפואי של 3 רופאי עור שעובדים איתנו בפיקוח צמוד ובאחריות לכל החיים על השיער המושתל. 

אנו מציעים ייעוץ אבחון ותיאום ציפיות אישי בפגישה פרונטלית – ללא תשלום.
בפגישה נלקחים בחשבון מגוון רחב של פרמטרים בהתאם לנתונים האישיים של כל לקוח.ה.  לאחר תשאול רפואי מקיף, בדיקה פיזית של אזור הראש, הערכה של אזור תורם ביחס לאזורי ההקרחה. התאמה של סוג ושיטת ההשתלה.

לפעמים צריך גם לדעת להגיד לא. את.ה לא מתאים להשתלה – גם זה חלק מהאחריות שלנו מול הלקוחות.
אנו מאמינים כי הלקוח הישראלי צריך לקבל פה בארץ את מירב המידע שאיתו יוכל לקבל החלטה מה מתאים ונכון לו לבצע.
אנו מאמינים ששירות איכותי זמין אמפטי ואישי – עושה את ההבדל !   

כל האופציות פתוחות: בארץ בחו"ל ופתרונות נלווים לפני ואחרי השתלה ב-6 קליניקות ברחבי הארץ – אנו מתקרבים אליך, אל תתעצלו בוא לשמוע.

איילת פ. גייר, מנכ"לית חברת איילת גייר, בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

במשך יותר משני עשורים כיהנה בתפקידי מפתח ועמדות ניהול בכירות בארגונים שונים כולם בתחום הרפואה האסתטית. תפקידה האחרון כמנכ"לית משותפת ברשת ״קר שירותי רפואה״. בשנים האחרונות מנהלת קבוצת חברות בבעלותה בתחום רפואה אסתטית ורשת מרפאות שיניים בישראל – "אלפא גו דנט". 

גלרייה
שירותים בקליניקה
השתלת שיער