איילת גייר

טורקיה, יוון, גיאורגיה, דובאי
איילת גייר - החברה הבינלאומית להשתלות שיער

חברת איילת גייר שמה לה למטרה את הגשמת חלומם של אלפי גברים ונשים לשיער מלא ובריא, תוך הקפדה על שירות ללא פשרות, לרבות תמיכה וליווי צמוד גם לאחר שנה וחצי מתום הטיפול.

חברת איילת גייר מציעה השתלות שיער תוך כדי מסע מרתק ומרגש באחת מהשכנות הקרובות אלינו – טורקיה, יוון, קפריסין, ואלבניה, במרפאות המתקדמות ביותר בעולם, עם המכשור והצוות הרפואי המתקדם בעולם וכן, עם כל הצניעות, גם עם השירות והליווי האישי הצמוד הטוב בעולם.

ליווי צמוד ומחבק לאורך כל המסע כמו גם סגירת כל הקצוות – טיסות, מלונות, העברות וכו'. הליווי מתחיל בנתב"ג מרגע היציאה מהארץ ונמשך לאורך כל התהליך בחו"ל, לרבות ליווי אישי בחדרי הטיפולים בבית החולים, דאגה אישית בכל שלב, ייעוץ בחו"ל מול המומחים וקביעת המהלך הסופי לטיפול (שרטוט קו השיער, חלוקת השתלים וכו'), לינה משותפת באותו המלון ומענה 24/7 לכל שאלה או מצוקה במידה ועולה. איכות ומצוינות.

איילת פ. גייר, מנכ"לית חברת איילת גייר, בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

במשך יותר משני עשורים כיהנה בתפקידי מפתח ועמדות ניהול בכירות בארגונים שונים. תפקידה האחרון כמנכ"לית משותפת ברשת ״care שירותי רפואה״ – רשת מרפאות בתחומי הרפואה האסתטית – כלל בנייה וליווי פעילויות של מחלקות גדולות בתחומי הרפואה הפרטית, ניהול מאות עובדים, הובלת תהליכי עבודה והתייעלות וקידום מטרות תוך עמידה ביעדים בשוק תחרותי.

שירותים בקליניקה
השתלת שיער