ד״ר אלגד רובין

רוז׳נסקי 4, ראשון לציון
ד״ר אלגד רובין - רפואה אסטתית

אלגד אסתטיקה – Elgad Aesthetics – מרפאה בעלת וותק ומוניטין של 10 שנים! הקליניקה עוסקת בתחום הרפואה האסתטית. בקליניקה ישנו מכשור בטכנולוגיות המתקדמות ביותר וניתן לבצע מגוון רחב של טיפולי שימור ועידוד צמיחת השיער ברמה הגבוה ביותר. ניקיון וסטריליות היא ערך עליון בעבור מנהל המרפאה, לכן צוות המרפאה מקפיד לעבוד בסביבת עבודה סטרילית ונקייה אשר עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ד"ר אלגד עצמו עבר השתלת שיער, אותה הוא משמר לאורך זמן, כפי שהוא מציע ללקוחותיו בקליניקה שהוא מנהל. כך שהוא מכיר מקרוב גם את הצורך בטיפולים אסתטיים וגם את הדרישה לתוצאה – שתהיה לא פחות ממושלמת.

טיפול IPRF משולב ויטמינים

✔️ הטיפול מתבצע ע"י אקדח יעודי U225 המבצע 425 דקירות לדקה (מזותרפיה)
✔️ רמת כאב נמוכה
✔️ סטיריליות ואסתטיות המקום
✔️ יחס אישי לכל מטופל

טיפול Rigenera

מרפאתנו מציעה פתרון רגנרטיבי להתקרחות. טיפול חדשני בישראל! של העברת תאי גזע מאיזור שאינו מושפע מהורמונים ולא נוטה להתקרחות (מהחלק האחורי של הקרקפת) לאיזור הדלילות.

יתרונות הטיפול –

  • טיפול 1 נעשה לתקופה של שנתיים ויותר
  • נשירת השיער פוסקת כשבוע לאחר הטיפול.
  • צמיחה מחודשת מופיעה כחודש לאחר הטיפול.
  • תוצאה אפקטיבית ניתן לראות כשלושה חודשים לאחר הטיפול.
  • אין צורך בלעשות כל תקופה קצרה PRP

גלרייה

שירותים בקליניקה

IPRF
Injectable platelet rich fibrin (i-PRF) הוא תרכיז שמקורו בדם המטופל המוזרק ישירות לקרקפת, ממריץ את התחלקות והתמיינות התאים. גורמי הגדילה הנמצאים בטסיות הדם מחיים את זקיקי השיער ובאופן ביולוגי מעודדים אותם לגדול ויכולים גם להציל זקיקי שיער מתוונים.

PRP
פלזמה עשירה בטסיות (Platelet-rich plasma ובקיצור PRP) היא תרכיז שמקורו בדם המטופל אותו מזריקים לקרקפת, ממריץ את התחלקות והתמיינות התאים, מחייה את זקיקי השיער ובאופן ביולוגי מעודד אותם לגדול. לטיפול בחיזוק השיערה ועידוד צמיחה מחודשת.

מזותרפיה
מזותרפיה היא שיטה שבה מבצעים פציעות שטחיות של הקרקפת ובכך מאותתים לגוף לשקם את האיזור. בחלק מהקליניקות אף מתבצעת הזרקה של ויטמנים חשובים המסייעים לבריאות וצמיחת השיער.

ריגינרה
הזרקת מיקרו-גרפטים (מיקרו-שתלים) המאפשר מיצוי של תאי גזע העשויים לשפר רקמה פגועה בקרקפת האחורית, לעודד את צמיחת השיער ולמנוע נשירה.

מעוניינים שהקליניקה תיצור איתכם קשר?
קבלו הטבה!
פניתם למרפאה דרכנו וביצעתם טיפול?