ד״ר טג׳ינדר בהאטי

צ׳נדיגר, הודו
דארלינג באדס

ד״ר Tejinder Bhatti הוא מנתח פלסטי מאז שנת 1992, בשנת 1996 ד״ר בהאטי בחר להתמקד בהשתלות שיער ועבר הכשרות בתחום בדטרויט, קנטקי, לונדון ודנוור. החל משנת 2009 הרופא מבצע בקליניקה השתלות שיער בטכניקת FUE בלבד.

קליניקת Darling Buds היא אחת מהקליניקות המובילות והמדוברות בעולם, בזכות החדשנות, השקיפות, התוצאות הצפופות והטבעיות, ההקפדה על הפרטים הקטנים והיחס האישי – בקליניקת darling buds מבוצעת השתלת שיער אחת בלבד בכל יום.

אצלנו אתה יודע בדיוק מי עומד לגעת לך בראש.

השתלות השיער במרפאת Darling Buds מבוצעות באופן בלעדי ע״י ד״ר טג׳ינדר בהאטי וצוות הטכנאיות הקבוע של הקליניקה. דר׳ בהאטי מבצע באופן בלעדי את הייעוץ, סרטוט קו השיער, ההרדמה, חילוץ השתלים, ניקוב החורים להחדרת השתלים והפיקוח המלא על הצוות. במרפאה מתבצעת השתלה אחת ביום בלבד, דבר המבטיח יחס אישי והקפדה על כל הפרטים הקטנים, כאשר כל הפוקוס באותו היום הוא אך ורק בך. 

המטרה שלנו היא להביא כל מטופל/ת למקסימום תוצאות ולאחוזי צמיחה מירביים של השיער המושתל, למראה שיער צפוף וטבעי. לאחר ההשתלה תקבלו הנחיות מפורטות על אופן הטיפול בשיער המושתל כמו גם על הטיפול התרופתי המומלץ. לבחירתכם תוכלו לנוח ללא עלות נוספת בוילה הפסטורלית של הקליניקה הממוקמת בהרי ההימלאיה.

הרופא פועל על פי הפרוטוקולים המחמירים בעולם ובהתאמה חבר בארגונים הבינלאומייםIAHRS, American Hair Loss Association, FUE Europe Society.  כמו כן, הרופא מומלץ ע״י Spex וע״י הפורומים העולמיים המובילים hairtransplantnetwork ו- thebaldtruth.

הרופא מבצע השתלות שיער לרבים מכוכבי בוליווד ופליווד, תעשיית הסרטים ההודית והפקיסטנית. פרט להם, מרבית לקוחות הקליניקה הינם מטופלים המגיעים מארצות הברית, אוסטרליה, בריטניה, ישראל ומדינות אירופה.

שירותים בקליניקה
השתלת שיער

צוות הרופאים
  • ד״ר טג׳ינדר בהאטי
    ד״ר טג׳ינדר בהאטי
    Dr. Tejinder Bhatti
נציגים