השתלת שיער ביוון

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במספר הישראלים המעוניינים לבצע השתלת שיער בחו״ל.
אחד המדינות הפופולריות בקרב הישראלים להשתלת שיער היא כמובן טורקיה אך יוצאי משרד הביטחון, אנשי משטרה ועוד, כאלו שנמנע מהם לטוס למדינות ערב או לא מעוניינים להגיע לטורקיה מחפשים אפשרויות נוספות.

מבין האפשרויות הרבות לטיפולים אסתטיים בחו״ל, בפרט השתלת שיער, נוכל למצוא יעד קרוב ומוכר לישראלים, יעד שבו תוכלו למצוא מרפאות מצוינות לא פחות מטורקיה – וליעד הזה קוראים יוון.

מדוע לבצע השתלת שיער ביוון?

מומחיות בתחום השיער – לרופאים היוונים מומחיות וניסיון עשיר בתחום השתלות השיער. הקליניקות נחשבות מקצועיות, מתקדמות ומאובזרות בציוד חדיש ומשוכלל וכן עוסקות במחקר רב בתחום השיער.

תקנים מחמירים של האיחוד האירופי – יוון מיקמה את עצמה בראש הרשימה של יעדים להשתלת שיער בשל רגולציות ותקנים מחמירים של האיחוד האירופי, מחמירים מאלו של טורקיה – תקנים המחייבים רופא בצוות ההשתלה ונוכחות של אחים או אחיות במקום הטכנאים.

מחיר אטרקטיבי ביחס לאירופה – בהשוואה לשאר מדינות אירופה, יוון מציעה מחירים אטרקטיביים יותר להשתלת שיער ולכן היא מסומנת כיעד מועדף לטיפול.

יעד אטרקטיבי – לצד השתלות השיער יוון היא יעד אטרקטיבי ביותר לישראלים שכן היא קרובה אלינו (כשעתיים וחצי טיסה), מחירי הכרטיסים והשהות ביוון נחשבים זולים והחוויה היא חוויה של אירופה.

לצד מסעדות רבות ואתרים תיירותיים (שם התחילה הדמוקרטיה כבר ציינו?) תוכלו לנפוש באחד מהחופים של יוון ולנקות את הראש לפני ההשתלה.

באיזה טכניקות מתבצעת השתלת שיער ביוון?

ניתן למצוא מגוון קליניקות המבצעות השתלת שיער בשיטת FUT (שיטת הסטריפ), FUE וגם DHI.

הטכניקה הפופולרית ביותר ביוון כיום היא DHI ולו רק בגלל שאבי השיטה, Mr. Konstantinos Giotis מאתונה, הציג אותה לעולם במהלך הקונגרס הבינלאומי השני של המכון העולמי ל-FUE בשנת 2010.

מחיר השתלת שיער ביוון

בשונה מטורקיה שם מרבית המרפאות מתמחרות את ההשתלה במחיר קבוע (לא משנה מה תהיה כמות הזקיקים הסופית), ביוון מרבית הקליניקות מתמחרות את ההשתלה לפי מספר הזקיקים או השיערות המושתלות. נכון לרגע זה, המחיר ממוצע נע בין 1.5-3€ לזקיק.

חבילה הכוללת מלון והעברות משדה התעופה ובתוך יוון למשך השהות יכולה לנוע בממוצע בין 4000-7000€ כתלות במספר הזקיקים, המלון ומשך השהייה.